Načítání obsahu...
Zavolejte nám+420 603 788 504
Napište námmiroslav68@centrum.cz
Jsme Vám k dispoziciKontakt

O nás

Kdo jsme - KStřechy

Kdo jsme

Firma založená v r.1998 se zaměřením na problematiku hydroizolace plochých střech,šikmých střech včetně dodatečného zateplení,zateplování fasád,rekonstrukcí balkónů a teras,půdních vestaveb,interiérů aj. Opravy a rekonstrukce plochých střech provádíme systémem POLYDEK,ELASTEK nebo EPS,GLASTEK STICKER, VIPLANYL,ALKORPLAN,DEKPLAN,FATRAFOL aj. Specializujeme se na montáže střešních krytin BRAMAC,TONDACH,KM BETA,RUUKKI,LINDAB,SATJAM,MAXIDEK včetně montáže střešních oken VELUX,ROTO,FAKRO a veškerých okapových systémů a klempířských konstrukcí.Návrhy skladeb provádíme na základě prohlídky objektu(pokud není PD),provedení sond a tepelně technických výpočtů a následně vypracujeme zdarma konkrétní cenovou nabídku. Jsme držiteli licencí a certifikátů k provádění námi nabízených prací a pravidelně školeni na BOZP,PO,a práce ve výškách. Jako firma jsme zaregistrováni v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu "Zelená Úsporám". Doufáme,že i Vy se stanete naším stálým a váženým zákazníkem.

Kontakt - KStřechy

Kontakt

Návrhy skladeb provádíme na základě prohlídky objektu(pokud není PD),provedení sond a tepelně technických výpočtů a následně vypracujeme zdarma konkrétní cenovou nabídku. Jsme držiteli licencí a certifikátů k provádění námi nabízených prací a pravidelně školeni na BOZP,PO,a práce ve výškách. Jako firma jsme zaregistrováni v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu "Zelená Úsporám". Doufáme,že i Vy se stanete naším stálým a váženým zákazníkem.

Proč si nás vybrat


DLOUHODOBÁ TRADICE

Jsme na trhu již 20 let a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností.Rádi se učíme novým věcem a technologiím na které se následně necháváme proškolit, abychom je co nejlépe mohli využít v praxi.

KVALITNÍ MATERIÁL

Naše firma spolupracuje pouze s osvědčenými dodavateli od kterých odebíráme kvalitní a certifikovaný materiál.

KOMPLEXNÍ SERVIS

Vše co naše firma nabízí provádíme komplexně včetně dodávky materiálu,veškerých výpočtů jako jsou zaměření,rozpočet,výtažné zkoušky,kladečské plány,kotevní plány,dopravy až po samotnou realizaci včetně předání díla investorovi.

Reference

Specializujeme se na montáže střešních krytin BRAMAC,TONDACH,KM BETA,RUUKKI,LINDAB,SATJAM,MAXIDEK včetně montáže střešních oken VELUX,ROTO,FAKRO a veškerých okapových systémů a klempířských konstrukcí.

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána